Будь високо моральним, бо моральнiсть – це твоя гiднiсть i гiднiсть твого народу.
Шануй вiру твоїх батькiв i не зраджуй нiколи, бо це твої чеснiсть i гордiсть.
Шануй свою материнську мову, бо це найбiльший твiй духовний скарб на свiтi.
Шануй звичаї i обряди своїх батькiв, бо це неповторима краса свiту. Оберiгай рiдну землю, як зiницю ока, бо вона твоя матiр-годувальниця, муза натхнення.
Будь правдомовний i ретельний, бо за це будуть шанувати тебе свої i чужi. Старайся стати свiдомим, бо свiдомiсть i освiта ведуть до розуму i достатку. Будь чистий духом i тiлом. Це возвеличить тебе i твiй народ.
Не роби нiкому i нiколи зла, бо зло завжди вийде наяву i принизить тебе i твою нацiю. Не понижуй себе нi перед ким, бо раба нiхто не шанує, будь гiдним української нацiї. Не бiйся потерпiти за правду. Будь вiдважним, бо вiдвага i вiра – це бiльше як половина перемоги.
Люби свiй народ i нiколи його не зрадь, працюй для нього i заступайся за нього та в потребi жертв ... Читать дальше »
Переглядів: 1957 | Додав: serg | Дата: 17.02.2010 | Коментарі (0)

Любеші́вський райо́н - район Волинської області.


Район розташований на північному сході Волинської області. Межує на півночі з Білоруссю (Берестейська область), на заході — з Ратнівським районом, на південному заході — з Камінь-Каширським, на південному-сході — з Маневицьким районами; на сході межує з Рівненською областю (Зарічнянський район і Володимирецький райони). Любешівський район Волинської області УРСР було утворено згідно з Указом Президії Верховної ради УРСР 18 січня 1940 року. У 1962 році у зв'язку з укрупненням адміністративно-територіальних одиниць він був включений до складу Камінь-Каширського району, а 4 січня 1965 року - відновлений. 86 відсотків населення проживає в сільській місцевості. Промисловість розвинена слабо, значну роль відіграє сільське господарство. Адміністративний центр - селище міського типу Любешів, невелике містечко, розташоване за 137 км від обласного центру (м. Луцьк). Найближча залізн ... Читать дальше »
Переглядів: 1023 | Додав: serg | Дата: 17.02.2010 | Коментарі (0)

ЗЗСО "Бірківський ліцей"

44240,

Україна, Волинська область. Любешівський район

с.Бірки,вул.Зелена,2

тел. /факс: (262)92-44-46.

e-mail: birki-zosh@i.ua

 
Кабінет інформатики "ЗЗСО Бірківський ліцей"
Закрита група · 1 учасник
Приєднатися до групи