Сторінки: « 1 2 3 4 »
Показано 16-30 з 50 повідомлень
35. Тетяна Українець   (15.03.2018 23:22) E-mail
0   Спам
Дякую за співпрацю Лідіє Миколаївно і методичну підказку. Творчого натхнення і успіхів у благородній справі. Твоя колега

34. Ілона Прогожук   (15.03.2018 22:35)
0  
Томащук Лідія Миколаївна - хороший вчитель не лише для своїх вихованців, а й для пересічних людей. Я вдячна долі за зустріч з такою людиною. Вона відчуває порухи душі кожної дитини. Уроки Лідії Миколаївни цікаві, з урахуванням індивідуальних та вікових особливостей дітей. Всю свою роботу спрямовує на виховання загальнолюдських цінностей: доброти, щирості, толерантності, взаємодопомоги. Вчитель поєднав у собі риси відповідального майстра своєї справи та люблячої мами, готової прийти на допомогу в будь-яку хвилину. В час реформування початкової освіти чітко усвідомлює завдання вчителя- формування інтелектуальної, творчої, ініціативної та самостійної людини нового типу. Творчих злетів,шановна Лідіє Миколаївно!

33. Нестерук Надія Андріївна   (28.03.2017 08:14) E-mail
0   Спам
Довгун Наталія Володимирівна - відповідальний і самовідданий педагог, тому уроки проводить цікаві і на високому методичному рівні. Учителька творча, постійно використовує нові форми і методи роботи. Добре знає свій предмет і вміє донести знання учням.
Наталія Володимирівна - чесна, рішуча, енергійна, справедлива, але разом з тим людяна, чуйна, готова прийти на допомогу. Тому користується авторитетом серед учнів і колег.

32. Тарасюк Роман Михайлович   (28.03.2017 01:01) E-mail
0   Спам
Семенюк Богдан Іванович - молодий духовно зрілий педагог, який навчає школярів мислити , порівнювати, робити висновки. Має хороші організаторські здібності. Йому притаманні висока духовна культура та естетичний смак, доброта та духовне благородство. Все це він передає своїм учням. Богдан Іванович поєднує багато рис якими повинен бути наділений вчитель на даний час.

31. Світлана Романчук   (27.03.2017 23:32) E-mail
0   Спам
Наталія Миколаївна Сковера– улюблений учитель для своїх вихованців, її учні назавжди залишать у своєму серці мудру настанову, що найкращий орієнтир у житті кожної людини – це знання. Саме за такими учителями, як Наталія Миколаївна, щирими, гуманними, уважними, які завжди бачать себе у дітях, поєднують мрії і реальність у планах та діяннях, - майбутнє освіти України. Успіхів Вам!

30. Наталія Довгун   (27.03.2017 22:52) E-mail
0   Спам
Богдан Іванович Семенюк - хороший товариш, надійна людина, досвідчений педагог із широким колом інтересів та оригінальним мисленням. З колегами у педагога склалися дружні та щирі стосунки, він завжди готовий надати необхідну допомогу, підтримати, надихнути на нові здобутки. Успіхів Вам!

29. Наталія Довгун   (27.03.2017 22:41) E-mail
0   Спам
Наталія Миколаївна Сковера працює вчителем початкових класів. Це її фах за освітою і покликанням. Колективність й організаторські здібності, любов до дітей, до своєї професії і вміння співпрацювати з батьками, висока науково- методична та практична підготовка є міцною основою бути хорошим вчителем. Успіхів Вам, Наталіє Володимирівно!

28. Наталія Довгун   (27.03.2017 22:26) E-mail
0   Спам
Катерина Миколаївна Коваль – цікавий, енергійний, відкритий, розуміючий учнів вчитель. Вона з легкістю зацікавлює дітей на уроках, і робить все для того, щоб вони винесли з собою до ста відсотків знань. В колективі вчитель є яскравою особистістю, яка прагне нового, свіжого. Надзвичайно енергійна, ерудована, наділена багатим творчим потенціалом. Успіхів Вам, Катерино Миколаївно!

27. Руслана Лучинець   (27.03.2017 22:13) E-mail
0   Спам
Професія вчителя дуже складна. І якщо ти не любиш дітей або не маєш терпіння, не потрібно обирати цю професію. Школа повинна бути другою домівкою, а вчитель другою мамою, яка у важку годину зрозуміє, підтримає, допоможе. Такою людиною є Довгун Наталія Володимиріна.
Сил Вам, наснаги, щастя, здоров'я, радості, щирих посмішок... Я горжусь Вами, люблю та поважаю. Дякую Вам за все, рідненька!

26. Наталія Довгун   (27.03.2017 22:06) E-mail
0   Спам
Галина Михайлівна Романчук - фахівець високого рівня інтелекту, освіченості та національної самосвідомості. Це творча, духовно багата особистість, талановитий педагог та надійна людина. Вона має високий рівень володіння фактичним матеріалом.
Галина Михайлівна вчить дітей самостійно мислити, пробуджує прагнення творчості, розширює мистецькі обрії, формує естетичні смаки, виявляє і розвиває творчі здібності школярів, навчає учнів сприймати літературні твори серцем і душею. На уроках і під час проведення занять літературної студії педагог вчить школярів висловлювати свої думки, дискутувати, любити поезію. А якщо в комусь побачить іскру таланту, не дає їй згаснути...

25. Мирослава Домашич   (27.03.2017 19:31) E-mail
0   Спам
Не перше десятиліття перегортає разом з учнями сторінки зарубіжної літератури Галина Михайлівна Романчук. Здається, що вона тільки зійшла зі сторінок книг Олександра Пушкіна - пані з 19 століття - інтелігентна, спокійна, вишукана і розумна, начитана. Бажаю подальших успіхів Вам, Галино Михайлівно, і впевненості у собі і своїх можливостях.

24. Мирослава Домашич   (27.03.2017 19:26) E-mail
0   Спам
Молодий, спокійний, відповідальний вчитель школи - Богдан Іванович Семенюк. Здається. тільки недавно був стажером. а вже і майже 5 років працює. Створив гарний музей школи, з особливою душевністю проводить уроки християнської етики. Вчиться презентувати себе і свої досягнення. Успіхів Вам і творчих звершень, Богдане Івановичу!

23. Мирослава Домашич   (27.03.2017 19:22) E-mail
0   Спам
Наталія Миколаївна Сковера дивує мене, як вміє буквально за короткі терміни величезними кроками здійматися все вище і вище по сходинках творчого зростання. Одна з найбільш відповідальних вчителів школи і водночас людина, яка на все має свою думку. У Вас перший клас цього року, тому бажаю, щоб найгаласливіші учні нашої школи Вас радували протягом цих чотирьох років.

22. Мирослава Домашич   (27.03.2017 19:18) E-mail
0   Спам
Зовсім небагато я працюю з вчителем фізики Наталією Володимирівною Довгун, але встигла зрозуміти, що рідко коли зараз зустрінеш такого відповідального, творчого і високодуховного вчителя. Спокійно та результативно виконує свою роботу, при цьому встигаючи виховувати доньок-відмінниць. Успіхів Вам, Наталіє Володимирівно!

21. Нестерук Надія Андріївна   (27.03.2017 10:57) E-mail
0   Спам
Довгун Наталія Володимирівна - відповідальний і самовідданий педагог, тому уроки проводить цікаві і на високому методичному рівні. Учителька творча, постійно використовує нові форми і методи роботи. Добре знає свій предмет і вміє донести знання учням.
Наталія Володимирівна - чесна, рішуча, енергійна, справедлива, але разом з тим людяна, чуйна, готова прийти на допомогу. Тому користується авторитетом серед учнів і колег.


ЗЗСО "Бірківський ліцей"

44240,

Україна, Волинська область. Любешівський район

с.Бірки,вул.Зелена,2

тел. /факс: (262)92-44-46.

e-mail: birki-zosh@i.ua

 
Кабінет інформатики "ЗЗСО Бірківський ліцей"
Закрита група · 1 учасник
Приєднатися до групи