МОЯ ВІЗИТІВКА Прізвище Нестерук Ім'я Тамара
По батькові Василівна
Дата народження 17 березня 1977 рік
Освіта повна вища за спеціальністю
"Початкове навчання" (2000 р.)
Волинський національний університет імені Лесі Українки
Кваліфікація вчитель початкових класів
Місце роботи ЗЗСО с. Бірки Любешівського р-ну Волинської обл.
Рік початку педагогічної праці 1995р.
Посада вчитель початкових класів, класовод 1 класуКатегорія: спеціаліст першої кваліфікаційної категорії
Проблема,над якою працюю: виховання свідомого відношення до навчання та прищеплення стійких навичок культури поведінки у 21 столітті"
Місце проживання с. Бірки Любешівський р-н, Волинська область
Педагогічне кредо "Життя - це книга, і той, хто не вчиться, бачить лише одну сторінку."
Життєве кредо "Вік живи - вік учись."
Я, Нестерук Тамара Василівна, класовод 1 класу ЗЗСО Бірківського ліцею, закінчила Волинський державний університет ім. Лесі Українки у 2000 році. Педагогічну роботу розпочала у мальовничому селі Щитинь. Де працювала рік. Потім мені довелося працювати в різних куточках свого району:Шлапань, Судче,Деревок. І ось з 1999 року я вчителюю в Бірківському ліцеї.
Я – вчитель! Скільки глибини почуттів, переживань, думок, спогадів закладено у цьому слові…Вчитель – вихователь, мудрець, актор, музикант, художник, танцюрист…Цей рядок можна продовжувати безкінечно.
Саме таким вчителем я мріяла бути ще з шкільних років. Вчителем, на якого рівняються діти, якого не бояться, а поважають, до якого звертаються за допомогою, якого пам’ятають все життя. Моя дитяча мрія стала реальністю. Бути вчителем – це не тільки важкий, буденний труд, це стан душі. Навчитися бути вчителем неможливо, їм треба народитись. Справжній педагог навчається та розвивається разом зі своїми учнями. Ніколи не соромиться помилитись, бо не помиляється той, хто нічого не робить. Я не соромлюсь говорити, що мої учні навчають мене кожного дня.
На початку своєї вчительської практики, мені прийшов до душі вислів Василя Сухомлинського «Серце віддаю дітям». В своїй роботі я намагаюсь повністю віддати себе маленьким божим створінням – діткам. Працювати так, щоб мені не було соромно за себе перед дітьми, батьками та колегами.
Вже не існує тієї школи, де діти, сидячи рівно і склавши руки, чемно слухають суворого вчителя. Сучасні школярі хочуть комунікації, розмови з педагогом, якого воліють сприймати радше як порадника, а не як строгого критика. Змінився і підхід до навчання – учням не цікаво 40 хвилин слухати теорію, тому вони все частіше знаходять більш цікаві заняття у своїх гаджетах, не звертаючи уваги на вчителя.
Я намагаюсь навчатись щохвилини, знаходити новинки педагогіки та практикувати їх у своїй роботі. Головне, на що звертаю увагу – це розвиток творчих здібності дітей. Працюючи над проблемою, намагаюсь всебічно розвивати творчий потенціал в кожній дитині. Кожен учень має в собі творчу іскорку. А завдання педагога – знайти цю іскринку та допомогти їй розгорітись. Кожна дитина – творча перлинка. Головне вчасно помітити та допомогти кожній дитині не згубити в собі.
.