Сторінки: 1 2 3 4 »
Показано 1-15 з 50 повідомлень
50. serg dsa [serg4590]  (07.05.2021 14:24)
0  

49. Зоряна   (25.03.2019 19:16) E-mail
0   Спам
Професійність і талант – запорука успіху
Непомітно і природно переплелося життя із професією вчитель для Нестерук Тамари Василівни. Про неї можна сказати: «Життя віддане роботі, а серце - дітям». За плечима більше 20років педагогічного стажу, що пройшли на рідній поліській землі. Вона не шукала легких стежинок у повсякденному житті, не вела ліку труднощам. Вона просто живе, навчає, любить, дарує тепло своїх долонь і своєї душі тим маленьким вихованцям, яких батьки приводять до школи і, віддаючи у її руки, знають: вона зігріє їх своєю материнською любов’ю, відкриє в них іскру Божу, дасть їм по максимуму знань і вмінь. 

Тамара Василівна випромінює щирість і тепло, напуває оточуючих своєю мудрістю й гнучким розумом. З нею легко і просто співпрацювати, думати й жити. Вона здатна почути і зрозуміти, подати руку допомоги, підставити своє надійне плече.

48. Тетяна   (25.03.2019 17:13) E-mail
0   Спам
Навчання в школі… Іноді воно визиває захват і цікавість, іноді сльози і обурення. Щоб навчання стало цікавим, воно повинно відображати довколишній світ, відтворювати власні почуття дитини, відповідати її природньому розвитку. Тоді ці ніжні, чутливі, емоційні, але такі ранимі діти не будуть боятися школи і успішно розвиватимуть свої таланти. Робота вчителя досить складна. Тамара Василівна як садівник доглядає молоді саджанці, так і вона допомагає своїм учням тягнутися до світла знань, бо вірить, що вони виростуть мудрими і творчими, здатними утверджувати і примножувати добро. Виховання дитини-школяра робота відповідальна. І тут важливе все: посмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору. Бажаю, щоб Ви були завжди такою як зараз Ви є.

47. Лідія Томашук   (29.03.2018 23:42) E-mail
0   Спам
Тетяна Василівна - талановитий педагог, свої знання та любов передає учням, старається торкнутися душі кожного, щоб пробудити і розкрити здібності. Завжди дуже скромна, спокійна, доброзичлива.

46. Світлана Романчук [romanchuksvitlana0]  (29.03.2018 22:01)
0  
Для ТетяниВасилівни її професія - це можливість самореалізації, джерелозадоволення і визнання. Вона - людина, здатна посміхатися і цікавитися всім
тим, що її оточує, поєднує в собі любов до справи і до учнів, вміє не тільки
вчити дітей, але і сама здатна вчитися.

45. Наталія Довгун   (29.03.2018 15:18) E-mail
0   Спам
Іванюк Тетяна Василівна - доброзичлива й уважна в ставленні до учнів. Є авторитетом і взірцем для наслідування. Багато вільного часу віддає своїм вихованцям. Уміє знайти спільну мову з дітьми, хоча з ними досить не просто. Діти обдумують, сприймають зауваження вчителя – і ці слова змушують їх замислитися над своєю поведінкою. Вона  прищеплює дітям не тільки знання, але і хороші манери, розуміння доброти, справедливості та інших людських якостей. Творчого натхнення і успіхів Вам!

44. Наталія Довгун   (29.03.2018 15:02) E-mail
0   Спам
Коли думаєш про вчителя початкових класів Романчук Світлану Іванівну, на думку приходять слова О. Довженка: «Справжня людина і в калюжі зуміє побачити відблиски сонця". Світлана Іванівна в кожній дитячій душі своїх учнів відшукала ці сонячні промінчики, обережно торкаючись струн серця, щоб пробудити в дитині прагнення до знань, до наполегливості, навчити любити чарівний світ, шанувати, берегти батьків своїх і всіх людей, бути щирими й правдивими, не бути байдужим до чужої біди. Успіхів Вам, Світлано Іванівно!

43. Світлана Дорош   (28.03.2018 23:41) E-mail
0   Спам
Лідія Миколаївна Томашук  – цікавий, енергійний, відкритий, розуміючий учнів  вчитель. Вона з легкістю зацікавлює дітей на уроках, і робить все для того, щоб вони винесли з собою до ста відсотків знань. Успіхів Вам!

42. Світлана Дорош   (28.03.2018 23:30)
0  
Світлана Іванівна Романчук -- хороший вчитель, який прагне виховати Людину – добру, чуйну, порядну, товариську, впевнену, самостійну та цілеспрямовану. Людину - особистість, людину - творця. Вона вчить дітей відвертості, щирості, світлому погляду на життя, вмінню бачити красу і гармонію світу.Успіхів Вам!

41. Світлана Романчук [romanchuksvitlana0]  (27.03.2018 22:25)
0  
Лідія Миколаївна Томашук – здібний і творчий педагог.Заняття з дітьми проводить творчо, емоційно, цікаво і легко. Виховуючи в учнів інтерес до знань, любов до
предметів, практикує різні форми і методи роботи, часто нестандартні. Багато
уваги приділяє  виконанню конкретнихспільних справ, що потребують колективної узгодженої роботи.

40. Ірина   (25.03.2018 17:11) E-mail
+1   Спам
Світлана Іванівна володіє педагогічним оптимізмом,відвагою у  педагогічний справі,мудрою владою над вихованцями.Вміє вчасно похвалити і заохотити учнів.Все це сприяє зростанню професіоналізму вчителя,  росту її педагогічної майстерності.

39. Лідія Томашук [tomashuklidia]  (20.03.2018 20:02)
0  
Творча, активна, розумна, ініціативна, здібна... Вчитель, який в пошуках нового, не боїться починати з нуля, відстоює свою позицію і вміє підстрахувати іншого. Успіхів тобі, Світлано Іванівно.

38. Лідія Томашук [tomashuklidia]  (20.03.2018 19:59)
0  
Я щаслива, що мої маленькі вихованці потрапили до Романа Михайловича, людини творчої, комунікабельної, щирої, відвертої і просто доброї. Я бачила, як гарно дружать і спілкуються класний керівник і учні 5 А класу. Дуже рада, що Роман Михайлович працює в нашій школі, який в любу хвилину готовий підтримати, підказати, допомогти. Ліда Миколаївна

37. Ольга Сомчинська   (17.03.2018 22:07) E-mail
0   Спам
Як мама, я поважаю Томашук Лідію Миколаївну за те, що вона ставиться до роботи не як до обов’язку, а сприймає її як задоволення. Не кожен учитель любить так свою роботу і дітей, як наша Лідія Миколаївна. Йдучи вранці до школи, вона твердо знає, що її чекають учні, яким вона даруватиме свої знання та увагу.

Щоранку до неї наввипередки біжить дітвора, розштовхуючи один одного ліктями. Діляться своїми секретами та невдачами, чекають поради та співчуття. Учні люблять її як другу маму, поважають як надійного друга, впевнені у тому, що вона вислухає і допоможе. Вважаю, що це і є найвищим досягненням педагога.

36. Ірина Зіновчук   (16.03.2018 11:58) E-mail
0   Спам
Лідія Миколаївна Томашук - дуже грамотний вчитель, професійні якості якого високо цінуються і учнями, і їх батьками. Вона навчає і виховує наших дітей, прищеплює їм не тільки знання, але і хороші манери, розуміння доброти, справедливості та інших людських якостей. Під її чуйним наглядом учні розвиваються в тих напрямках, які їм цікаві і близькі. Учні які колись навчались у неї люблять і з вдячністю згадують цю чудову і щиру людину.


ЗЗСО "Бірківський ліцей"

44240,

Україна, Волинська область. Любешівський район

с.Бірки,вул.Зелена,2

тел. /факс: (262)92-44-46.

e-mail: birki-zosh@i.ua

 
Кабінет інформатики "ЗЗСО Бірківський ліцей"
Закрита група · 1 учасник
Приєднатися до групи