ПРОПОНУЄМО! "Конструкторське бюро" "ЛиСИЧка ®" відкрило для Вас сайт, що допоможе вирішити та обійти усі проблеми та негаразди, що виникають при користуванні інтернетом школярами. Ніхто не стане сперечатися, що сьогодні безпека наших дітей не полягає лише в прямому контролі їх місця знаходження. У століття тотальної комп'ютеризації та інформатизації, коли 10-річний хлопчик може бути розвинутішим за 40-річного чоловіка в питаннях впевненого користування всесвітньою павутиною, в процес виховання дитини та її особистісного становлення вводяться нові змінні.Тож перебуваючи вдома, під боком у батьків ваша дитина може піддаватися прямому чи опосередкованому небажаному впливу - потоку інформації, від якої кожен хоче захистити своє чадо з тих чи інших причин.
Переглядів: 478 | Додав: serg4590 | Дата: 12.01.2015 | Коментарі (0)

ПРОПОНУЄМО!

"Конструкторське бюро" "ЛиСИЧка ®" відкрило для Вас сайт, що допоможе вирішити та обійти усі проблеми та негаразди, що виникають при користуванні інтернетом школярами.

Ніхто не стане сперечатися, що сьогодні безпека наших дітей не полягає лише в прямому контролі їх місця знаходження. У століття тотальної комп'ютеризації та інформатизації, коли 10-річний хлопчик може бути розвинутішим за 40-річного чоловіка в питаннях впевненого користування всесвітньою павутиною, в процес виховання дитини та її особистісного становлення вводяться нові змінні.Тож перебуваючи вдома, під боком у батьків ваша дитина може піддаватися прямому чи опосередкованому небажаному впливу - потоку інформації, від якої кожен хоче захистити своє чадо з тих чи інших причин.

Переглядів: 452 | Додав: serg4590 | Дата: 12.01.2015 | Коментарі (0)

ЗЗСО "Бірківський ліцей"

44240,

Україна, Волинська область. Любешівський район

с.Бірки,вул.Зелена,2

тел. /факс: (262)92-44-46.

e-mail: birki-zosh@i.ua

 
Кабінет інформатики "ЗЗСО Бірківський ліцей"
Закрита група · 1 учасник
Приєднатися до групи