Мільони людей створюють всесвітній загальнодоступний ресурс Інформаці Вікіпедію, це досить корисний ресурс Інтернету який потрібно підтримувати і розвивати. Так як ми, вчителі, повині вчити дітей працювати з інформацією нам потріпно вчити їх не лише скачувати готові реферати, а й самим створювати статті в електронній енциклопедії, контролюючи це. Даний експеримент уже проводиться на студентському рівні в Україні.

 В КНУ ім. Тараса Шевченка замінять здачу рефератів на написання статей у Вікіпедію

Кілька місяців тому один з викладачів факультету соціології КНУ ім. Тараса Шевченка, в якості експерименту, почав давати студентам завдання написати у Вікіпедію статті українською мовою про видатних соціологів. Ініціатива сподобалась і студентам, і багатьом викладачам, які зараз працюють для того, щоб замінити на своєму факультеті процедуру здачі рефератів на написання корисних статей у Вікіпедію – пише Лови момент.

«Замість того, щоб припада ... Читать дальше »

Переглядів: 942 | Додав: serg | Дата: 01.03.2012 | Коментарі (2)

Правило 1: Життя несправедливе - звикни до цього!

Правило 2: Світу байдуже до твоєї самооцінки. Світ очікуватиме від тебе закінчити щось ДО того, як тобі захочеться почувати себе добре.

Правило 3: Ти НЕ зароблятимеш $60000 на рік відразу після закінчення школи. Ти не станеш віце-президентом компанії з супутниковим телефоном у машині, поки сам не заробиш на це.

Правило 4: Якщо ти вважаєш, що вчитель занадто вимогливий, почекай, коли станеш начальником ти.

Правило 5: Подавати гамбургери не нижче твоєї гідності. Наші дідусі і бабусі використовували інше слово для роздачі гамбургерів: вони називали це Можливістю.

Правило 6: Якщо ти сів в калюжу, це не провина твоїх батьків, так що не ний про свої помилки, а вчитися на них.

Правило 7: До твого народження твої батьки не були такими нудними, як зараз. Вони стали такими, оплачуючи твої рахун ... Читать дальше »
Переглядів: 843 | Додав: serg | Дата: 28.08.2011 | Коментарі (0)

Волинь – одна з найбільших і найдавніших історичних областей України. Як певна історико-культурна єдність вона існує з предковічних часів. А як переддержавне утворення, напевно, з IX-X сторіч. Упродовж сторіч вона була центром українського державотворення. Особливу роль вона відігравала у часи лихоліття – під час монголо-татарської навали, під час ІІ Світової війни. У ХІІІ-XIV ст. це було єдине князівство, яке зберегло відносну самостійність, яку розбудовано в часи короля Данила, зберігши тяглість української державної традиції. Волинсько-Галицьке князівство було однією з найбільших держав тогочасної Европи. Свідченням чого стала коронація короля Данила у Дорогичині 1253 року. У 40-50-ті роки ХХ сторіччя Волинь стала осердям українського резистансу.  
Переглядів: 808 | Додав: serg | Дата: 18.05.2011 | Коментарі (0)

Будь високо моральним, бо моральнiсть – це твоя гiднiсть i гiднiсть твого народу.
Шануй вiру твоїх батькiв i не зраджуй нiколи, бо це твої чеснiсть i гордiсть.
Шануй свою материнську мову, бо це найбiльший твiй духовний скарб на свiтi.
Шануй звичаї i обряди своїх батькiв, бо це неповторима краса свiту. Оберiгай рiдну землю, як зiницю ока, бо вона твоя матiр-годувальниця, муза натхнення.
Будь правдомовний i ретельний, бо за це будуть шанувати тебе свої i чужi. Старайся стати свiдомим, бо свiдомiсть i освiта ведуть до розуму i достатку. Будь чистий духом i тiлом. Це возвеличить тебе i твiй народ.
Не роби нiкому i нiколи зла, бо зло завжди вийде наяву i принизить тебе i твою нацiю. Не понижуй себе нi перед ким, бо раба нiхто не шанує, будь гiдним української нацiї. Не бiйся потерпiти за правду. Будь вiдважним, бо вiдвага i вiра – це бiльше як половина перемоги.
Люби свiй народ i нiколи його не зрадь, працюй для нього i заступайся за нього та в потребi жертв ... Читать дальше »
Переглядів: 2203 | Додав: serg | Дата: 17.02.2010 | Коментарі (0)

Любеші́вський райо́н - район Волинської області.


Район розташований на північному сході Волинської області. Межує на півночі з Білоруссю (Берестейська область), на заході — з Ратнівським районом, на південному заході — з Камінь-Каширським, на південному-сході — з Маневицьким районами; на сході межує з Рівненською областю (Зарічнянський район і Володимирецький райони). Любешівський район Волинської області УРСР було утворено згідно з Указом Президії Верховної ради УРСР 18 січня 1940 року. У 1962 році у зв'язку з укрупненням адміністративно-територіальних одиниць він був включений до складу Камінь-Каширського району, а 4 січня 1965 року - відновлений. 86 відсотків населення проживає в сільській місцевості. Промисловість розвинена слабо, значну роль відіграє сільське господарство. Адміністративний центр - селище міського типу Любешів, невелике містечко, розташоване за 137 км від обласного центру (м. Луцьк). Найближча залізн ... Читать дальше »
Переглядів: 1244 | Додав: serg | Дата: 17.02.2010 | Коментарі (0)

„ Ой, чи так красно в якій країні, Як тут, на нашій Волині."
Багата і різноманітна природа Волинського краю: таємничі ліси і просторі заквітчані луки, численні озера з чистими, прозорими плесами. Незаймані поліські озерно-болотні ландшафти, унікальний рослинний і тваринний світ - усе це ви можете зустріти тут, у нас в Любешівському районі, на території села Бірки.
 
Недарма ж рішенням облвиконкому № ЗОЇ від 4.09. 1985 року ділянка заплави річки Прип'ять загальною площею 850 га оголошена гідрологічним заказником, який має міжнародне значення. Це місце поселення водоплавних птахів і очерет ... Читать дальше »
Переглядів: 3442 | Додав: serg | Дата: 13.01.2010 | Коментарі (0)

 ПСИХОЛОГИ- ВЧИТЕЛЯМ


КОМП”ЮТЕР В ШКОЛІ


Як правильно обладнати клас інформатики та забезпечити для дітей умови безпечної роботи в загальноосвітній школі
Ольга КУРИЛЕНКО
Міжнародний гуманітарний Центр "РОЗРАДА”
Всеукраїнська Ергономічна Асоціація

Створення комп”ютерних класів у загальноосвітніх школах – нагальна проблема сьогодення. І поряд із фінансовою підтримкою у цій справі не менш важливою для викладачів інформатики та директорів шкіл є інформаційна підтримка та допомога. До вашої уваги прості правила, розроблені на основі діючих на Україні Методичних рекомендацій з гігієнічних та ергономічних умов організації робочих місць і режиму навчальних занять з використанням обчислювальної техніки в середній загальноосвітній школі, Шведсього стандарту MPR-II та Міжнародного стандарту ISO 9241 ... Читать дальше »
Переглядів: 7968 | Додав: serg | Дата: 14.12.2009 | Коментарі (36)

В умовах перебудови суспільства та всіх його сфер виникає необхідність перебудови навчально-виховного процесу в школі. Рівень навчання, розвитку, вихованості та пристосування молодших школярів до суспільних умов можна суттєво підвищити, якщо на уроках поєднати їх навчальну діяльність з ігровою. Таке поєднання забезпечує задоволення вікових потреб молодших школярів у спілкуванні з однолітками та самоутвердженні і тому сприяє підвищенню рівня успішності у навчанні.
Мої вихованці – найменші учні у школі. І як приємно бачити, що діти, котрі ще хвилину тому плакали і не відпускали маму додому, вже на початку уроку забули про це і включилися в роботу. Звичайно, зацікавити маленьких школярів непросто. Знаючи, що провідний вид діяльності для учнів початкових класів – гра, постійно користуюся цим. Саме використанню цікавих вправ, ігрових ситуацій на уроках приділяю багато уваги у своїй роботі. Вважаю, що вони сприяють підвищенню якості знань, умі ... Читать дальше »
Переглядів: 3640 | Додав: serg | Дата: 21.10.2009 | Коментарі (0)

ЗЗСО "Бірківський ліцей"

44240,

Україна, Волинська область. Любешівський район

с.Бірки,вул.Зелена,2

тел. /факс: (262)92-44-46.

e-mail: birki-zosh@i.ua

 
Кабінет інформатики "ЗЗСО Бірківський ліцей"
Закрита група · 1 учасник
Приєднатися до групи